Założyłam konto na Instagramie! + zmiany na blogu (AKTUALIZACJA)

 Kategoria Biznes, Branding, Social Media

Jak to założyłam konto na Instagramie? Przecież działam na tym portalu pod nickiem @highcontent_pl.
Zmiany są dobre. Zwłaszcza takie, które są przemyślane i mają jakiś konkretny cel. Postanowiłam więc zmienić profil na instagramie z firmowego-ale-w-sumie-prywatnego-choć-w-rzeczywistości-nie-wiadomo-co-to-jest na taki, który ma mi pomóc budować markę osobistą. Będą więc tam treści zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego – dobrane w taki sposób, by mogli mnie „podglądać” i pisać wiadomości przyjaciele, znajomi, rodzina oraz potencjalni (lub obecni) klienci, współpracownicy czy szefowie. Możecie się zatem spodziewać ujęć związanych z tym, co mnie dotyczy, a więc z modą, podróżami (ich pewnie będzie najwięcej), marketingiem, biznesem, lifestylem itp. Mam ambitne wizje co do wyglądu tego profilu, dlatego żywię nadzieję, że w końcu nauczę się robić estetyczne zdjęcia! Choć czytałam wiele artykułów na ten temat, to może ktoś z Was udzieli mi jakichś dobrych rad w tym zakresie, których nie można znaleźć w internetach?

Nie tylko IG

Jak możecie zauważyć, niewielkie zmiany dotknęły również bloga. Zależało mi na tym, by nieco odejść od jego „highcontentowego” charakteru, stąd inna czcionka w logo (poprzednia była taka sama jak w logo HC) oraz inne linki w ikonach social mediów (znajdziecie pod nimi tylko profile dotyczące Sandry). Poprawiłam również kosmetyczne rzeczy, na które zwrócił mi uwagę znajomy informatyk. W końcu sobie o nich przypomniałam!

Czy te zmiany oznaczają, że zamykam firmę?

Oczywiście, że nie! High Content jest częścią mnie (bardzo ważną zresztą), sęk w tym, że nie jedyną. Moja aktywność zawodowa rozgałęzia się jeszcze na inne firmy i branże. Moje plany na przyszłość obejmują całkiem nowe projekty, które mam nadzieję, że wypalą. Wszystkie z nich mają jednak cechę wspólną: mnie, stąd decyzja o założeniu takiego instagrama i dokonania takich zmian na blogu. Po prostu!

Więcej o kreowaniu marki osobistej na Instagramie przeczytacie w moim artykule na influencer.pl, który niebawem się ukaże. Link oczywiście wkleję w tym wpisie.

LINK DO ARTYKUŁU: http://www.influencer.pl/562/jak-cie-widza-tak-cie-szanuja-budowanie-marki-osobistej-na-instagramie

A tu znajdziecie mnie na IG: https://www.instagram.com/sandralepsza/.

Rekomendowane wpisy

Wpisz tekst i przyciśnij enter, aby znaleźć to czego szukasz